
Nedlastinger
Lag din egen Miele-brosjyre
Er du interessert i våre produkter? Men ønsker ikke å bestille våre omfattende brosjyrer med én gang? Da kan du benytte deg av fordelene ved «Min brosjyre» og lage ditt helt personlige dokument. Her har du mulighet til å kun velge de produktene du synes er interessante!
Tidsskrifter
Kvaliteten på eldreomsorgen angår oss alle. Tidsskriftet PROconcept fra Miele Professional fokuserer på trender og bransjeeksempler, og forklarer hvorfor tekstilpleie av høy kvalitet og profesjonell oppvaskteknologi forbedrer hygiene og velvære for beboere og ansatte.
Førsteinntrykket teller. Hygienisk rene klær, myke frottéhåndklær og strålende servise uten rester øker trivselen til gjester på hoteller eller restauranter. Du kan lese i vårt tidsskrift «Welcome & stay» om hvordan trender, gjestfrihet og bærekraft kan kombineres på en vellykket måte.
Flere fagtidsskrifter
AKI – Arbeidsgruppe instrumentbehandling
Arbeidsgruppen «AKI» for instrumentbehandling er en ekspertgruppe som har omfattende kunnskap og erfaring med klargjøring av kirurgiske instrumenter. Arbeidsgruppen arbeider på tverrfaglig og bransjeovergripende basis for å samle ekspertise om verdibevarende instrumentbehandling.
Arbeidsgruppens mål er «utvikling og formidling av praksisrettet informasjon om riktig behandling av medisinsk flergangsutstyr med fokus på medisinske instrumenter».
aseptica
Tidsskriftet gir informasjon om praktiske implementeringer og løsninger for rengjøring, desinfeksjon og sterilisering i forbindelse med instrumentbehandling, om overflate- og håndhygiene osv., ny teknologi og forskningsresultater, om anbefalinger, juridiske forhold, men også om smittsomme og epidemiologiske emner.
aseptica retter seg mot hygieneansvarlige, spesialister, hygienikere, endoskopi- og operasjonssykepleiere eller sykepleiere, ledere og ansatte ved sterilsentraler ... dvs. alle som befatter seg med temaet hygiene i klinikken og dermed har et høyt ansvarsnivå for pasientene, kollegene og seg selv.

















