Lag din egen brosjyre fra Miele
Er du interessert i våre produkter? Da kan du benytte deg av fordelene ved «Min brosjyre» og spesiallage brojyre tilpasset dine behov. Her har du mulighet til å kun velge de produktene som du er interessert i.
Legg til de valgte produktene i huskelisten
Du kan legge til produktet i huskelisten på hver side med produktdetaljer. Klikk på stjernesymbolet ved de ønskede produktene. Nå kan du gå direkte til huskelisten ved å klikke på symbolet til huskelisten øverst til høyre på nettsiden.
Lag en brosjyre tilpasset dine ønsker
På siden med huskelisten ser du en oversikt over hvilke produkter du har valgt. Klikk på lenken «Lag brosjyre» og sett i gang.
I neste trinn kan du fjerne enkeltstående produkter fra utvalget igjen, dersom du likevel ikke vil ha dem med i brosjyren. Via de «utvidede innstillingene» kan du gi brosjyren en individuell overskrift, komme med utfyllende kommentarer eller velge ytterligere alternativer som det skal tas hensyn til når brosjyren skal lages.
Ved å klikke en siste gang på «Last ned» fullfører du opprettelsen. Etter en kort stund er brosjyren din klar som PDF-fil og lastes ned automatisk.
Prøv det nå.
Velg produktene som er interessante for deg fra våre produktgrupper i katalogen, og lag din eget brosjyre.